More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 5.187,00

Special Price ден 4.400,00

  • Купи 5 за ден 4.190,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

KROMBACHER-TOCENO WEIZEN / LAGER / TEMNO ■ 30.000 L ■ Денмак

Детали

KROMBACHER-TOCENO WEIZEN / LAGER / TEMNO ■ Денмак

Дополнителни

Бар код 0100DM04400
Волумен литри 30.000
Алкохол 0
Производител Денмак
Супермаркет цена ден 5.280,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: KROMBACHER ■ TOCENO WEIZEN / LAGER / TEMNO ■ 30.000 L ■ Денмак

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.