More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 70,00

Special Price ден 59,00

  • Купи 5 за ден 56,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 6%

Брз преглед

KROMBACHER PILS 0,50 SISE 4,8% ■ 0.500 L ■ Денмак

Детали

KROMBACHER PILS 0,50 SISE 4,8% ■ Денмак

Дополнителни

Бар код 4008287054224
Волумен литри 0.500
Алкохол 0
Производител Денмак
Супермаркет цена ден 71,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: KROMBACHER PILS 0,50 SISE 4,8% ■ 0.500 L ■ Денмак

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.