More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 73,00

Special Price ден 62,00

  • Купи 5 за ден 59,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

KROMBACHER DARK 0,50 SISE 4,3% ■ 0.500 L ■ Денмак

Детали

KROMBACHER DARK 0,50 SISE 4,3% ■ Денмак

Дополнителни

Бар код 4008287758726
Волумен литри 0.500
Алкохол 0
Производител Денмак
Супермаркет цена ден 74,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: KROMBACHER DARK 0,50 SISE 4,3% ■ 0.500 L ■ Денмак

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.