More Views

КОКА КОЛА ЗЕРО - ЛИМЕНКА ■ 0.330 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

ден 20,50
OR

Брз преглед

KOKA KOLA ZERO 0.330 LIMENKA ■ Скопска Пивара
Пакување: Lim
Транспортно пакување: 24

Детали

KOKA KOLA ZERO 0.330 LIMENKA ■ Скопска Пивара
Пакување: Lim
Транспортно пакување: 24
Останато: Coca-Cola Zero Oсвежителен безалкохолен пијалак без енергетска вредност, со засладувачи 330 ml

Дополнителни

Бар код 5449000131805
Волумен литри 0.330
Алкохол No
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 24,19

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: КОКА КОЛА ЗЕРО - ЛИМЕНКА ■ 0.330 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.