More Views

КОКА КОЛА ЗЕРО 1.25л ■ 1.250 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

Regular Price: ден 44,50

Special Price ден 44,00

OR

Брз преглед

KOKA KOLA ZERO 1.25l ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 12

Детали

KOKA KOLA ZERO 1.25l ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 12
Останато: Coca-Cola Zero Oсвежителен безалкохолен пијалак без енергетска вредност, со засладувачи 1,25 L

Дополнителни

Бар код 5449000133724
Волумен литри 1.250
Алкохол N/A
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 52,51

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: КОКА КОЛА ЗЕРО 1.25л ■ 1.250 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.