More Views

КОКА КОЛА ЗЕРО ■ 0.250 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

ден 22,50
OR

Брз преглед

KOKA KOLA ZERO 0.250 ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 24

Детали

KOKA KOLA ZERO 0.250 ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 24
Останато:

Дополнителни

Бар код 0
Волумен литри 0.250
Алкохол No
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 26,55

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: КОКА КОЛА ЗЕРО ■ 0.250 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.