More Views

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА ПРОМО ■ 0.330 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( -30 парче )

ден 20,50
OR

Брз преглед

KOKA KOLA LIMENKA 0.330 PROMO ■ Скопска Пивара
Пакување: Lim
Транспортно пакување: 24

Детали

KOKA KOLA LIMENKA 0.330 PROMO ■ Скопска Пивара
Пакување: Lim
Транспортно пакување: 24
Останато: Coca-Cola Oсвежителен безалкохолен пијалак 330 ml

Дополнителни

Бар код 5000112601060
Волумен литри 0.330
Алкохол No
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 24,19

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: КОКА КОЛА ЛИМЕНКА ПРОМО ■ 0.330 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.