More Views

КОКА КОЛА 2.0л ■ 2.000 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

Regular Price: ден 68,50

Special Price ден 68,00

OR

Брз преглед

KOKA KOLA 2.0l ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 6

Детали

KOKA KOLA 2.0l ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 6
Останато: Coca-Cola Oсвежителен безалкохолен пијалак 2L

Дополнителни

Бар код 5449000000286
Волумен литри 2.000
Алкохол N/A
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 80,83

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: КОКА КОЛА 2.0л ■ 2.000 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.