More Views

КОКА КОЛА 0.500 ■ 0.500 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

Regular Price: ден 28,50

Special Price ден 28,00

OR

Брз преглед

KOKA KOLA 0.500 ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 12

Детали

KOKA KOLA 0.500 ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 12
Останато: Coca-Cola Oсвежителен безалкохолен пијалак 500 ml

Дополнителни

Бар код 0000054491472
Волумен литри 0.500
Алкохол N/A
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 33,63

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: КОКА КОЛА 0.500 ■ 0.500 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.