More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 707,00

Special Price ден 600,00

  • Купи 5 за ден 571,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

KEY RUM white ■ 1.000 L ■ Бадел

Детали

KEY RUM white ■ Бадел - Badel ■ KEY RUM white
- БЕЛ РУМ ■ Оригинален бел рум. Основата на Key Rum Caribbean White е дестилат од шеќерна трска кој доаѓа директно од лулката на изворните румови – Јамајка, Барбадос и Гијана. Дестилатот созрева во специјални дабови буриња најмалку една година. Идеален за коктели и миксани напитоци. Достапно во волумен од: 1l.

Дополнителни

Бар код 6043BD06156
Волумен литри 1.000
Алкохол 37,50%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 720,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: KEY RUM white ■ 1.000 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.