More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 481,00

Special Price ден 408,00

  • Купи 5 за ден 389,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

JAGDTRAUM (во кутија) ■ 0.700 L ■ ХМ Спиритс

Детали

JAGDTRAUM (во кутија) ■ ХМ Спиритс - HM Spirits ■ JAGDTRAUM (во кутија)

Дополнителни

Бар код 5541HM00408
Волумен литри 0.700
Алкохол 30,00%
Производител ХМ Спиритс
Супермаркет цена ден 490,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: JAGDTRAUM (во кутија) ■ 0.700 L ■ ХМ Спиритс

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.