More Views

На залиха ( 0 парче )

ден 1.980,00
OR

Брз преглед

Со секое купено шише на Jack Daniel's од 1 литар добиваш поклон 4 х 250 ml енергетски пијалоци - eXplosive energy drink со беспрекорен вкус збогатен со таурин и витамини.


Нарачките можете да ги направите онлајн или дирекно во новата продавница на КУПУВАМЕ ЗАЕДНО сместена во ТЦ Олимпико спроти студентскиот дом Гоце Делчев. 


Количината од оваа акција се 100 шишиња!JACK DANIEL's ■ 1.0L + 4 x eXplosive energy

Детали

Со секое купено шише на Jack Daniel's од 1 литар добиваш поклон 4 х 250 ml енергетски пијалоци - eXplosive energy drink со беспрекорен вкус збогатен со таурин и витамини.

Нарачките можете да ги направите онлајн или дирекно во новата продавница на КУПУВАМЕ ЗАЕДНО сместена во ТЦ Олимпико спроти студентскиот дом Гоце Делчев. 

Количината од оваа акција се 100 шишиња!

JACK DANIEL's ■ 1.0L + 4 x eXplosive energy

Дополнителни

Бар код No
Волумен литри 1.000
Алкохол No
Производител No
Супермаркет цена ден 1.980,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: JACK DANIEL's ■ 1.0L + 4 x eXplosive energy

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Веројатно ќе бидете заинтересирани и за следниот/те производ/и