More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 418,00

Special Price ден 355,00

  • Купи 5 за ден 338,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

J.P. CHENET MERLOT CABERNET PREMIER (во кутија, со 2 чаши) ■ 0.750 L ■ ХМ Спиритс

Детали

J.P. CHENET MERLOT CABERNET PREMIER (в ■ ХМ Спиритс - HM Spirits ■ J.P. CHENET MERLOT CABERNET PREMIER (во кутија, со 2 чаши)

Дополнителни

Бар код 5571HM00355
Волумен литри 0.750
Алкохол 13,00%
Производител ХМ Спиритс
Супермаркет цена ден 426,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: J.P. CHENET MERLOT CABERNET PREMIER (в ■ 0.750 L ■ ХМ Спиритс

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.