More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 81,00

Special Price ден 69,00

  • Купи 5 за ден 66,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

J.P. CHENET COLOMBARD SAUVIGNON ■ 0.187 L ■ ХМ Спиритс

Детали

J.P. CHENET COLOMBARD SAUVIGNON ■ ХМ Спиритс - HM Spirits ■ J.P. CHENET COLOMBARD SAUVIGNON

Дополнителни

Бар код 5574HM00069
Волумен литри 0.187
Алкохол 11,50%
Производител ХМ Спиритс
Супермаркет цена ден 83,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: J.P. CHENET COLOMBARD SAUVIGNON ■ 0.187 L ■ ХМ Спиритс

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.