More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 117,00

Special Price ден 99,00

  • Купи 5 за ден 94,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 6%

Брз преглед

HENKELL TROCKEN DRY PICCOLO ■ 0.200 L ■ ХМ Спиритс

Детали

HENKELL TROCKEN DRY PICCOLO ■ ХМ Спиритс - HM Spirits ■ HENKELL TROCKEN DRY PICCOLO

Дополнителни

Бар код 5562HM00099
Волумен литри 0.200
Алкохол 11,50%
Производител ХМ Спиритс
Супермаркет цена ден 119,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: HENKELL TROCKEN DRY PICCOLO ■ 0.200 L ■ ХМ Спиритс

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.