More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 1.319,00

Special Price ден 1.119,00

  • Купи 5 за ден 1.066,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

HAVANA CLUB 7YO ■ 0.700 L ■ Саманта

Детали

HAVANA CLUB 7YO ■ Саманта - Саманта

Дополнителни

Бар код 8501110080439
Волумен литри 0.700
Алкохол 40,00%
Производител Саманта
Супермаркет цена ден 1.343,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: HAVANA CLUB 7YO ■ 0.700 L ■ Саманта

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.