More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 843,00

Special Price ден 715,00

  • Купи 5 за ден 681,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

HAVANA CLUB 3YO ■ 0.700 L ■ Саманта

Детали

HAVANA CLUB 3YO ■ Саманта - Саманта

Дополнителни

Бар код 8501110080231
Волумен литри 0.700
Алкохол 40,00%
Производител Саманта
Супермаркет цена ден 858,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: HAVANA CLUB 3YO ■ 0.700 L ■ Саманта

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.