More Views

ХАЈНЕКЕН (5+1) ■ 0.330 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

ден 6.880,37
OR

Брз преглед

HAJNEKEN 0.330 (5+1) ■ Скопска Пивара
Пакување: Стакло
Транспортно пакување: 1

Детали

HAJNEKEN 0.330 (5+1) ■ Скопска Пивара
Пакување: Стакло
Транспортно пакување: 1
Останато:

Дополнителни

Бар код 0
Волумен литри 0.330
Алкохол No
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 8.118,84

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: ХАЈНЕКЕН (5+1) ■ 0.330 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.