More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 1.083,00

Special Price ден 919,00

  • Купи 5 за ден 875,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

GRAFFIGNA MALBEC CENTE. REZER. ■ 0.750 L ■ Саманта

Детали

GRAFFIGNA MALBEC CENTE. REZER. ■ Саманта - Саманта

Дополнителни

Бар код 7790168000570
Волумен литри 0.750
Алкохол 14,00%
Производител Саманта
Супермаркет цена ден 1.103,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: GRAFFIGNA MALBEC CENTE. REZER. ■ 0.750 L ■ Саманта

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.