More Views

ГОРСКО ПЕТ 1.5 х6 (НОВО ПАКУВАЊЕ) ■ 1.500 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

ден 72,00
OR

Брз преглед

GORSKO PET 1.5 h6 (NOVO PAKUVAWE)  ■ Скопска Пивара
Пакување: PET
Транспортно пакување: 6

Детали

GORSKO PET 1.5 h6 (NOVO PAKUVAWE)  ■ Скопска Пивара
Пакување: PET
Транспортно пакување: 6
Останато: Горско Пиво

Дополнителни

Бар код 5310006001143
Волумен литри 1.500
Алкохол N/A
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 84,96

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: ГОРСКО ПЕТ 1.5 х6 (НОВО ПАКУВАЊЕ) ■ 1.500 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.