More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 1.023,00

Special Price ден 868,00

  • Купи 5 за ден 827,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

Gordon's ■ 1.000 L ■ Гемак

Детали

Gordon's ■ Гемак

Дополнителни

Бар код 5000289020800
Волумен литри 1.000
Алкохол %
Производител Гемак – Gemak
Супермаркет цена ден 1.042,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Gordon's ■ 1.000 L ■ Гемак

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.