More Views

Нема на залиха

ден 20,00
  • Купи 6 за ден 16,80 поединечно и ЗАШТЕДИ 16%

Брз преглед

Прилепска Газоза е автентичен и веќе легендаренмакедонски газиран пијалок.


Создадена некаде во осумдесеттите, денес Прилепска Газоза е симбол за беспрекорно добар и уникатен вкус, незаменливо освежување околу кое се зближуваме во семејството, но, и со старите пријатели и новите познаници. 

Детали

Прилепска Газоза е автентичен и веќе легендаренмакедонски газиран пијалок.

Создадена некаде во осумдесеттите, денес Прилепска Газоза е симбол за беспрекорно добар и уникатен вкус, незаменливо освежување околу кое се зближуваме во семејството, но, и со старите пријатели и новите познаници. 

Дополнителни

Бар код N/A
Волумен литри 500
Алкохол No
Производител Прилепска пивара
Супермаркет цена ден 21,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Газоза 0.5 Л

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.