More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 447,00

Special Price ден 379,00

  • Купи 5 за ден 361,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

GARRONE BIANCO ■ 0.750 L ■ Саманта

Детали

GARRONE BIANCO ■ Саманта - Саманта

Дополнителни

Бар код 5942041000777
Волумен литри 0.750
Алкохол 16,00%
Производител Саманта
Супермаркет цена ден 455,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: GARRONE BIANCO ■ 0.750 L ■ Саманта

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.