More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 130,00

Special Price ден 110,00

  • Купи 5 за ден 105,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

FILIPPO BERIO BALSAMIC VINEGAR ■ 0.250 L ■ ХМ Спиритс

Детали

FILIPPO BERIO BALSAMIC VINEGAR ■ ХМ Спиритс - HM Spirits ■ FILIPPO BERIO BALSAMIC VINEGAR

Дополнителни

Бар код 5583HM00110
Волумен литри 0.250
Алкохол 0
Производител ХМ Спиритс
Супермаркет цена ден 132,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: FILIPPO BERIO BALSAMIC VINEGAR ■ 0.250 L ■ ХМ Спиритс

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.