More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 813,00

Special Price ден 690,00

  • Купи 5 за ден 657,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

FEENEY'S IRISH CREAM LIQUEUR ■ 1.000 L ■ ХМ Спиритс

Детали

FEENEY'S IRISH CREAM LIQUEUR ■ ХМ Спиритс - HM Spirits ■ FEENEY'S IRISH CREAM LIQUEUR

Дополнителни

Бар код 5545HM00690
Волумен литри 1.000
Алкохол 17,00%
Производител ХМ Спиритс
Супермаркет цена ден 828,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: FEENEY'S IRISH CREAM LIQUEUR ■ 1.000 L ■ ХМ Спиритс

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.