More Views

ФАНТА ШОКАТА 2.0л (ПРИЦЕ ОФФ) ■ 2.000 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

Regular Price: ден 58,93

Special Price ден 58,00

OR

Брз преглед

FANTA [OKATA 2.0l (PRICE OFF) ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 6

Детали

FANTA [OKATA 2.0l (PRICE OFF) ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 6
Останато: Fanta Shokata Oсвежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од лимон минимум 3% и вкус на бозел 2L

Дополнителни

Бар код 5000112530896
Волумен литри 2.000
Алкохол N/A
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 69,54

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: ФАНТА ШОКАТА 2.0л (ПРИЦЕ ОФФ) ■ 2.000 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.