More Views

ФАНТА ШОКАТА 1.25 Л ■ 1.250 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

Regular Price: ден 40,05

Special Price ден 40,00

OR

Брз преглед

FANTA [OKATA 1.25 L ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 12

Детали

FANTA [OKATA 1.25 L ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 12
Останато: Fanta Shokata Oсвежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од лимон минимум 3% и вкус на бозел 1,25L

Дополнителни

Бар код 5449000208743
Волумен литри 1.250
Алкохол N/A
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 47,26

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: ФАНТА ШОКАТА 1.25 Л ■ 1.250 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.