More Views

ФАНТА 2.0л ■ 2.000 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

Regular Price: ден 58,93

Special Price ден 58,00

OR

Брз преглед

FANTA 2.0l ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 6

Детали

FANTA 2.0l ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 6
Останато: Fanta Оrange Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од портокал минимум 3% 2L

Дополнителни

Бар код 5000112574906
Волумен литри 2.000
Алкохол N/A
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 69,54

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: ФАНТА 2.0л ■ 2.000 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.