More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 790,00

Special Price ден 670,00

  • Купи 5 за ден 638,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

CRÈME DE FRAMBOISE ■ 0.700 L ■ ХМ Спиритс

Детали

CRÈME DE FRAMBOISE ■ ХМ Спиритс - HM Spirits ■ CRÈME DE FRAMBOISE

Дополнителни

Бар код 5648HM00670
Волумен литри 0.700
Алкохол 20,00%
Производител ХМ Спиритс
Супермаркет цена ден 804,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: CRÈME DE FRAMBOISE ■ 0.700 L ■ ХМ Спиритс

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.