More Views

Нема на залиха

ден 505,00
  • Купи 5 за ден 420,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 17%

Брз преглед

CEZAR


Цезар е познат бренд на Бадел 1862 во категоријата на вињаци.

Детали

CEZAR

Цезар е познат бренд на Бадел 1862 во категоријата на вињаци. Вињак е хрватски назив за категорија на јаки аклохолни пијалоци произведени од 100% вински дестилат. Благодарејќи на долгогодишното присуство на пазарот и пласманот посебно на пазарот на Источна Европа, Цезар стана синоним за Хрватски вињак и чест сувенир кај бројни туристи од Чешка, Словенија и Македонија. Се консумира како аперитив и дигестив.

Достапно во волумен од: 1l.

Дополнителни

Бар код N/A
Волумен литри 1000
Алкохол No
Производител N/A
Супермаркет цена ден 505,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: CEZAR Вињак - 1.0 L

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.