More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 595,00

Special Price ден 505,00

  • Купи 5 за ден 481,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

CEZAR ■ 1.000 L ■ Бадел

Детали

CEZAR ■ Бадел - Badel ■ CEZAR
- ВИЊАЦИ ■ Цезар е познат бренд на Бадел 1862 во категоријата на вињаци. Вињак е хрватски назив за категорија на јаки аклохолни пијалоци произведени од 100% вински дестилат. Благодарејќи на долгогодишното присуство на пазарот и пласманот посебно на пазарот на Источна Европа, Цезар стана синоним за Хрватски вињак и чест сувенир кај бројни туристи од Чешка, Словенија и Македонија. Се консумира како аперитив и дигестив. Достапно во волумен од: 1l.

Дополнителни

Бар код 6039BD06685
Волумен литри 1.000
Алкохол 40,00%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 606,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: CEZAR ■ 1.000 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.