More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 1.211,00

Special Price ден 1.027,00

  • Купи 5 за ден 978,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

Bushmill's + 2 ЧАШИ ■ 0.700 L ■ Гемак

Детали

Bushmill's + 2 ЧАШИ ■ Гемак

Дополнителни

Бар код 5010103935135
Волумен литри 0.700
Алкохол %
Производител Гемак – Gemak
Супермаркет цена ден 1.232,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Bushmill's + 2 ЧАШИ ■ 0.700 L ■ Гемак

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.