More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 462,00

Special Price ден 392,00

  • Купи 5 за ден 373,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

BPB PRIMA BRAND 2čaši ■ 0.500 L ■ Бадел

Детали

BPB PRIMA BRAND 2čaši ■ Бадел - Badel ■ BPB PRIMA BRAND 2čaši
- БРЕНДИ ■ Бадел 1862 успешно ја продолжува традицијата на своите предходници Покорни, Патриja и Аркo, чие знаење доведува до настанокот на овој производ пред повеќе од 150 години! Badel Prima Brand е најпознатиот пијалок на Бадел 1862. Badel Prima Brand е производ кој се добива со спој на високо квалитетен вински дестилат и одбран алкохол со врвен квалитет. Токму таа комбинација дава бистра, златно кафена нијанса на боја, со карактеристичен и препознатлив мирис и вкус. Оригиналната рецептура, долгогодишната традиција и континуираниот квалитет резултираат со лојалноста на потрошувачите. За квалитетот можеби најмногу говори фактот дека старите добри познавачи секогаш пијат “коњак”. Достапно во волумен од: 0,1; 0,5; 0,7 и 1l.

Дополнителни

Бар код 6050BD04057
Волумен литри 0.500
Алкохол 35,00%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 470,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: BPB PRIMA BRAND 2čaši ■ 0.500 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.