More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 4.657,00

Special Price ден 3.950,00

  • Купи 5 за ден 3.762,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

BOWMORE 18 YO ■ 0.700 L ■ Suntory Holdings Limited

Детали

BOWMORE 18 YO ■ Suntory Holdings Limited

Дополнителни

Бар код 5010496001400
Волумен литри 0.700
Алкохол 43%
Производител Suntory Holdings Limited
Супермаркет цена ден 4.740,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: BOWMORE 18 YO ■ 0.700 L ■ Suntory Holdings Limited

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.