More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 1.874,00

Special Price ден 1.590,00

  • Купи 5 за ден 1.514,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

BOWMORE 12 YO ■ 0.700 L ■ Suntory Holdings Limited

Детали

BOWMORE 12 YO ■ Suntory Holdings Limited

Дополнителни

Бар код 5010496080818
Волумен литри 0.700
Алкохол 40%
Производител Suntory Holdings Limited
Супермаркет цена ден 1.908,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: BOWMORE 12 YO ■ 0.700 L ■ Suntory Holdings Limited

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.