More Views

БОНАКВА ■ 0.250 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

ден 11,73
OR

Брз преглед

BONAKVA 0.250 ■ Скопска Пивара
Пакување: Стакло
Транспортно пакување: 24

Детали

BONAKVA 0.250 ■ Скопска Пивара
Пакување: Стакло
Транспортно пакување: 24
Останато:

Дополнителни

Бар код 0
Волумен литри 0.250
Алкохол No
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 13,84

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: БОНАКВА ■ 0.250 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.