More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 29,00

Special Price ден 25,00

  • Купи 5 за ден 24,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 4%

Брз преглед

Blek Xek Kola ■ 1.500 L ■ Грозд

Детали

Блек Џек Кола ■ Грозд - Grozd ■ Blek Xek Kola

Дополнителни

Бар код 5209GR00025
Волумен литри 1.500
Алкохол 0
Производител Грозд
Супермаркет цена ден 30,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Блек Џек Кола ■ 1.500 L ■ Грозд

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.