More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 41,00

Special Price ден 35,00

  • Купи 5 за ден 33,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 6%

Брз преглед

Biter Lemon ■ 1.500 L ■ Грозд

Детали

Битер Лемон ■ Грозд - Grozd ■ Biter Lemon

Дополнителни

Бар код 5211GR00035
Волумен литри 1.500
Алкохол 0
Производител Грозд
Супермаркет цена ден 42,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Битер Лемон ■ 1.500 L ■ Грозд

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.