More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 23.931,00

Special Price ден 20.300,00

  • Купи 5 за ден 19.333,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

BALLANTINE'S 30YO ■ 0.700 L ■ Саманта

Детали

BALLANTINE'S 30YO ■ Саманта - Саманта

Дополнителни

Бар код 5010106110065
Волумен литри 0.700
Алкохол 40,00%
Производител Саманта
Супермаркет цена ден 24.360,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: BALLANTINE'S 30YO ■ 0.700 L ■ Саманта

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.