More Views

Нема на залиха

ден 255,00
  • Купи 5 за ден 230,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 10%

Брз преглед

BADEL PRIMA BRAND


Бадел 1862 успешно ја продолжува традицијата на своите предходници Покорни, Патриja и Аркo, чие знаење доведува до настанокот на овој производ пред повеќе од 150 години! Badel Prima Brand е најпознатиот пијалок на Бадел 1862.

Детали

BADEL PRIMA BRAND

Бадел 1862 успешно ја продолжува традицијата на своите предходници Покорни, Патриja и Аркo, чие знаење доведува до настанокот на овој производ пред повеќе од 150 години! Badel Prima Brand е најпознатиот пијалок на Бадел 1862.

Badel Prima Brand е производ кој се добива со спој на високо квалитетен вински дестилат и одбран алкохол со врвен квалитет. Токму таа комбинација дава бистра, златно кафена нијанса на боја, со карактеристичен и препознатлив мирис и вкус. Оригиналната рецептура, долгогодишната традиција и континуираниот квалитет резултираат со лојалноста на потрошувачите. За квалитетот можеби најмногу говори фактот дека старите добри познавачи секогаш пијат “коњак”.

Достапно во волумен од: 0,1; 0,5; 0,7 и 1l.

Дополнителни

Бар код N/A
Волумен литри 500
Алкохол No
Производител Бадел 1862
Супермаркет цена ден 255,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: BADEL PRIMA BRAND - 0.5 L

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Веројатно ќе бидете заинтересирани и за следниот/те производ/и