More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 813,00

Special Price ден 690,00

  • Купи 5 за ден 657,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

Bacardi Oakheart ■ 0.700 L ■ Алтеа ММ

Детали

Bacardi Oakheart ■ Алтеа ММ

Дополнителни

Бар код 0211MM00690
Волумен литри 0.700
Алкохол 0
Производител Алтеа ММ
Супермаркет цена ден 828,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Bacardi Oakheart ■ 0.700 L ■ Алтеа ММ

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.