More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 648,00

Special Price ден 550,00

  • Купи 5 за ден 524,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

Bacardi mojito RTS ■ 0.700 L ■ Алтеа ММ

Детали

Bacardi mojito RTS ■ Алтеа ММ

Дополнителни

Бар код 0312MM00550
Волумен литри 0.700
Алкохол 0
Производител Алтеа ММ
Супермаркет цена ден 660,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Bacardi mojito RTS ■ 0.700 L ■ Алтеа ММ

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.