More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 195,00

Special Price ден 165,00

  • Купи 5 за ден 157,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

Amfora Roze ■ 0.750 L ■ Далвина

Детали

Amfora Roze ■ Далвина - Далвина

Дополнителни

Бар код 1306DV00165
Волумен литри 0.750
Алкохол 0
Производител Далвина
Супермаркет цена ден 198,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Амфора Розе ■ 0.750 L ■ Далвина

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.