More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 388,00

Special Price ден 329,00

  • Купи 5 за ден 313,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

AMARETTO CORDELIO ■ 0.700 L ■ ХМ Спиритс

Детали

AMARETTO CORDELIO ■ ХМ Спиритс - HM Spirits ■ AMARETTO CORDELIO

Дополнителни

Бар код 5547HM00329
Волумен литри 0.700
Алкохол 21,50%
Производител ХМ Спиритс
Супермаркет цена ден 395,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: AMARETTO CORDELIO ■ 0.700 L ■ ХМ Спиритс

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.