More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 561,00

Special Price ден 476,00

  • Купи 5 за ден 453,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

AMARETTO ■ 0.700 L ■ Бадел

Детали

AMARETTO ■ Бадел - Badel ■ AMARETTO
- ЛИКЕРИ Екслкузив ■ Италијански ликер од бадеми со 28% алкохол.Богат вкус на бадеми кој се пие чист, со коцки мраз, или како состојка за подготвување на вкусни коктели. Неретко се користи и како додаток во кафе, колачи и сладолед. Достапно во волумен од: 0.7l.

Дополнителни

Бар код 6019BD01303
Волумен литри 0.700
Алкохол 28,00%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 571,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: AMARETTO ■ 0.700 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.