More Views

AKVA VIVA JABOLKO JUNIOR KAPA^E ■ 0.330 L ■ Прилепска пивара

На залиха ( 0 парче )

Regular Price: ден 21,80

Special Price ден 21,00

OR

Брз преглед

AKVA VIVA JABOLKO JUNIOR KAPA^E ■ Прилепска пивара
Пакување: PET
Транспортно пакување: 1/12

Детали

AKVA VIVA JABOLKO JUNIOR KAPA^E ■ Прилепска пивара
Пакување: PET
Транспортно пакување: 1/12

Дополнителни

Бар код 8600037002873
Волумен литри 0.330
Алкохол N/A
Производител Прилепска пивара
Супермаркет цена ден 24,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: AKVA VIVA JABOLKO JUNIOR KAPA^E ■ 0.330 L ■ Прилепска пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.