More Views

AKVA VIVA ■ 0.250 L ■ Прилепска пивара

На залиха ( 0 парче )

ден 14,00
OR

Брз преглед

AKVA VIVA ■ Прилепска пивара
Пакување: Стакло, неповратна амбалажа
Транспортно пакување: 1/24

Детали

AKVA VIVA ■ Прилепска пивара
Пакување: Стакло, неповратна амбалажа
Транспортно пакување: 1/24

Дополнителни

Бар код 8600037008493
Волумен литри 0.250
Алкохол N/A
Производител Прилепска пивара
Супермаркет цена ден 16,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: AKVA VIVA ■ 0.250 L ■ Прилепска пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.