More Views

Нема на залиха

ден 945,00
  • Купи 5 за ден 795,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 16%

Брз преглед

Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 154
UPC: 7312040017034

Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шведска
Група : Водка

Детали

Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 154
UPC: 7312040017034

Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шведска
Група : Водка

Дополнителни

Бар код No
Волумен литри 1000
Алкохол 40
Производител Pernod Ricard
Супермаркет цена ден 945,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Absolut Blue - 1.0 L

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.