More Views

Нема на залиха

ден 0,00

Брз прегледПробајте го кристално бистриот, 100% освежувачки сок од јаболко кој едноставно лета низ вашето грло и ја згаснува вашата жед оставајќи пријатен вкус подолго време.


Произведен од концентрат од јаболко. Содржина на овошје: 100%. Без додаток на шеќери. Содржи само природни шеќери. Сокот е пастеризиран, без конзерванси.


Детали

Пробајте го кристално бистриот, 100% освежувачки сок од јаболко кој едноставно лета низ вашето грло и ја згаснува вашата жед оставајќи пријатен вкус подолго време.

Произведен од концентрат од јаболко. Содржина на овошје: 100%. Без додаток на шеќери. Содржи само природни шеќери. Сокот е пастеризиран, без конзерванси.

Пакување: 1 l и 0,25 l

Просечна вредност во 100 мл производ
Енергетска вредност 201 kJ (47 kcal)
Протеини 0,1 g
Јаглени хидрати/од кои шеќери 11,4 g / 9,5 g
Масти/од кои заситени масти 0,0 g / 0,0 g
Влакна 0,20 g
Натриум 0,001 g

Дополнителни

Бар код No
Волумен литри 1000
Алкохол No
Производител Фруктал
Супермаркет цена No

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: 100% Сок од јаболко

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.