More Views

На залиха ( 83 парче )

ден 120,00
OR

Брз преглед

tropic thunder


OVERNIGHT OATS - ДОРУЧЕК СПРЕМЕН ЗА УПОТРЕБАЗдрав доручек со гмечени цели овесни зрна, сува смоква и нискомаслен јогурт со 1% масленост, збогатен со јаткасти производи и свежо тропско овошје.


Доручекот е засладен со мед и зачинет со цимет!

Детали

tropic thunder

OVERNIGHT OATS - ДОРУЧЕК СПРЕМЕН ЗА УПОТРЕБА

Здрав доручек со гмечени цели овесни зрна, сува смоква и нискомаслен јогурт со 1% масленост, збогатен со јаткасти производи и свежо тропско овошје.

Доручекот е засладен со мед и зачинет со цимет!

СОСТАВ: Овесни трици, Овес (rolled), Чиа семе, Орев, Бразилски орев, Семка тиква, Сончоглед, Смоква сува, Ананас, Мед, Јогурт нискомаслен

Дополнителни

Бар код No
Manufacturer's Suggested Retail Price No

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Tropic thunder- доручек

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.